17 Lipca 2024 14:55
Nawigacja
· Strona główna / News
· Drifting
· Maciej Polody
· Szkoła drifting.pl
· Galeria Zdjęć
· Galeria Video
· Forum
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Przetłumacz stronę

Losowa Fotka
Relacja z Budmat Drift Show 2012Wyniki I rundy Driftingowych Mistrzostw Polski w Płocku


Finaliści I rundy Driftingowych Mistrzostw Polski:
1. Jakub Przygoński
2. Marcin Mospinek
3. Wojtek Goździewicz
4. Piotr Więcek

Wyniki I rundy Driftingowych Mistrzostw Polski w Płocku
BUDMAT DRIFT SHOW 2012 - I RUNDA DRIFTINGOWYCH MISTRZOSTW POLSKIBudmat Drift ShowW dniach 2-3 czerwca 2012 r. teren okalający Orlen Arenę w Płocku stanie się miejscem najbardziej spektakularnego wydarzenia motoryzacyjnego – I Rudy Driftingowych Mistrzostw Polski - BUDMAT DRIFT SHOW. W trakcie dwudniowej imprezy widzowie będą mieli szansę nie tylko odczuć na własnej skórze, emocje związane z niepowtarzalną dawką emocji i adrenaliny, towarzyszącą tej dyscyplinie sportu samochodowego, ale i spędzić miło czas wraz z najbliższymi. Pierwszy raz wokół wyścigów driftingowych zbudowane zostanie prawdziwe miasteczko atrakcji, gdzie każdy znajdzie z pewnością coś interesującego dla siebie.

wstep wolny

Budmat Drift ShowDrifting w Polsce jest dopiero rozwijającą się dziedziną sportu. Mimo, że zawody w tej dyscyplinie rozgrywane są regularnie, nie jest ona jeszcze promowana w tak szerokim zakresie, jak inne motoryzacyjne dyscypliny sportowe, a tym samym, nie jest dobrze znana szerokiej publiczności. Najlepsi zawodnicy driftingowi świętują swoje sukcesy w wąskim gronie miłośników tego sportu. Nadszedł jednak najwyższy czas, aby zmienić diametralnie ten stan rzeczy. Budmat Drift Show to niezwykle widowiskowa dwudniowa impreza, która dostarczy widzom niepowtarzalnej dawki emocji i adrenaliny. Pierwszy dzień imprezy to treningi i eliminacje. Zawodnicy „wjeżdżając się w tor” będą doskonalić technicznie swoje przejazdy, aby w niedzielę osiągnąć jak najlepsze pozycje w kwalifikacjach.  W płockich zawodach wezmą udział także zdolni, utytułowani zawodnicy zespołu BUDMAT Auto RBTeam.

Wielkie samochodowe widowisko zostanie wzbogacone m.in. motoryzacyjnymi atrakcjami dla najmłodszych, skokami bungee oraz jedyną w swoim rodzaju platformą Dinner in the Sky, zawieszoną na czas imprezy pod płockim niebem na gigantycznych rozmiarów dźwigu. Przybycie na imprezę zapowiadają celebryci, gwiazdy popularnych seriali telewizyjnych, a także osoby znane z pierwszych stron gazet.

Wydarzenie uświetni swoją obecnością jeden z najbardziej lubianych konferansjerów w Polsce – Marcin Prokop. Jego towarzyszką w trakcie imprezy będzie Joanna Jabłczyńska, która na własnej skórze przekona się, jak smakuje drift…

Nie zabraknie też atrakcji muzycznych – Natalia Lesz oraz tanecznych - Samba Brasil Show, ukoronowanych występem artysty o międzynarodowej renomie – Jay’a Delano.

Budmat Drift Show to najwłaściwsze miejsce na spędzenie pierwszego czerwcowego weekendu z rodziną. Żadnego z mieszkańców nie może bowiem zabraknąć na największym motoryzacyjnym wydarzeniu, jakie kiedykolwiek miało miejsce w Płocku.

Szczegółowy program obu dni Mistrzostw wraz z opisem atrakcji im towarzyszących, znajdziecie Państwo na www.budmatdriftshow.pl

UWAGA KONKURS!
Koncert Jay DelanoMamy dla Was wspaniałą niespodziankę - bilety na wieczorny koncert Jay’a Delano, towarzyszący imprezie BUDMAT DRIFT SHOW. By wygrać jednoosobowe zaproszenie na tą część imprezy wystarczy wysłać maila ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz hasłem promującym to wydarzenie na adres driftshow@budmat.pl, w tytule koniecznie wpisując HASŁO – „BUDMAT DRIFT SHOW drifting.pl”. Na autorów najciekawszych haseł nadesłanych, do 1.06.2012 czekać będą jednoosobowe bilety wstępu na koncert. Regulamin konkursu dostępny pod adresem driftshow@budmat.pl.

Kalendarz Driftingowych Zawodów w Polsce w 2012r.

 

Poniżej zamieszczamy kalendarz dwóch najważniejszych lig w Polsce czyli DMP i SDC.

I runda King Of Europe 21-22 kwietnia Tor Poznań

 

 

 

 

I runda DMP - 2-3 czerwca Płock - runda uliczna

II runda DMP Lipiec Tor Kielce

III runda DMP Sierpien Runda uliczna, Trójmiasto

IV runda DMP 1-2 września Runda górska, Karpacz

V runda DMP 22 – 23 wrześniaTor „Poznań”, Finał EEDC

 

 

 

 

 

 

I runda SDC 21-22 kwietnia 2012 Warszawa (Lotnisko Bemowo)

II runda SDC 26-27 maja 2012 Extremizer Motor Show Częstochowa (lotnisko Rudnik)

V runda SDC 15-16 września 2012 Biała Podlaska (Finał SDC)

daty rund III i IV SDC zostaną podane wkrótce

Kalendarz treningow driftu na Torze Poznań w 2012 roku
24 luty
30 marzec
20 kwiecien
25 maj
25 czerwiec
31 lipiec
28 sierpnia
20 wrzesień
19 pazdziernik
23 listopad
14 grudnia

Wygenerowano w sekund: 0.03 2,289,769 unikalne wizyty