02 Lipiec 2020 13:19
Nawigacja
· Strona główna / News
· Drifting
· Maciej Polody
· Szkoła drifting.pl
· Galeria Zdjęć
· Galeria Video
· Forum
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Select Language

Losowa Fotka
Znajdziesz tu:
Zdjęć w galerii:176
Newsów:69
BUDMAT DRIFT SHOW 2012 - I RUNDA DRIFTINGOWYCH MISTRZOSTW POLSKI
News PolskaBudmat Drift ShowW dniach 2-3 czerwca 2012 r. teren okalający Orlen Arenę w Płocku stanie się miejscem najbardziej spektakularnego wydarzenia motoryzacyjnego – I Rudy Driftingowych Mistrzostw Polski - BUDMAT DRIFT SHOW. W trakcie dwudniowej imprezy widzowie będą mieli szansę nie tylko odczuć na własnej skórze, emocje związane z niepowtarzalną dawką emocji i adrenaliny, towarzyszącą tej dyscyplinie sportu samochodowego, ale i spędzić miło czas wraz z najbliższymi. Pierwszy raz wokół wyścigów driftingowych zbudowane zostanie prawdziwe miasteczko atrakcji, gdzie każdy znajdzie z pewnością coś interesującego dla siebie.

wstep wolny

Budmat Drift ShowDrifting w Polsce jest dopiero rozwijającą się dziedziną sportu. Mimo, że zawody w tej dyscyplinie rozgrywane są regularnie, nie jest ona jeszcze promowana w tak szerokim zakresie, jak inne motoryzacyjne dyscypliny sportowe, a tym samym, nie jest dobrze znana szerokiej publiczności. Najlepsi zawodnicy driftingowi świętują swoje sukcesy w wąskim gronie miłośników tego sportu. Nadszedł jednak najwyższy czas, aby zmienić diametralnie ten stan rzeczy. Budmat Drift Show to niezwykle widowiskowa dwudniowa impreza, która dostarczy widzom niepowtarzalnej dawki emocji i adrenaliny. Pierwszy dzień imprezy to treningi i eliminacje. Zawodnicy „wjeżdżając się w tor” będą doskonalić technicznie swoje przejazdy, aby w niedzielę osiągnąć jak najlepsze pozycje w kwalifikacjach.  W płockich zawodach wezmą udział także zdolni, utytułowani zawodnicy zespołu BUDMAT Auto RBTeam.

Wielkie samochodowe widowisko zostanie wzbogacone m.in. motoryzacyjnymi atrakcjami dla najmłodszych, skokami bungee oraz jedyną w swoim rodzaju platformą Dinner in the Sky, zawieszoną na czas imprezy pod płockim niebem na gigantycznych rozmiarów dźwigu. Przybycie na imprezę zapowiadają celebryci, gwiazdy popularnych seriali telewizyjnych, a także osoby znane z pierwszych stron gazet.

Wydarzenie uświetni swoją obecnością jeden z najbardziej lubianych konferansjerów w Polsce – Marcin Prokop. Jego towarzyszką w trakcie imprezy będzie Joanna Jabłczyńska, która na własnej skórze przekona się, jak smakuje drift…

Nie zabraknie też atrakcji muzycznych – Natalia Lesz oraz tanecznych - Samba Brasil Show, ukoronowanych występem artysty o międzynarodowej renomie – Jay’a Delano.

Budmat Drift Show to najwłaściwsze miejsce na spędzenie pierwszego czerwcowego weekendu z rodziną. Żadnego z mieszkańców nie może bowiem zabraknąć na największym motoryzacyjnym wydarzeniu, jakie kiedykolwiek miało miejsce w Płocku.

Szczegółowy program obu dni Mistrzostw wraz z opisem atrakcji im towarzyszących, znajdziecie Państwo na www.budmatdriftshow.pl

UWAGA KONKURS!
Koncert Jay DelanoMamy dla Was wspaniałą niespodziankę - bilety na wieczorny koncert Jay’a Delano, towarzyszący imprezie BUDMAT DRIFT SHOW. By wygrać jednoosobowe zaproszenie na tą część imprezy wystarczy wysłać maila ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz hasłem promującym to wydarzenie na adres driftshow@budmat.pl, w tytule koniecznie wpisując HASŁO – „BUDMAT DRIFT SHOW drifting.pl”. Na autorów najciekawszych haseł nadesłanych, do 1.06.2012 czekać będą jednoosobowe bilety wstępu na koncert. Regulamin konkursu dostępny pod adresem driftshow@budmat.pl.

Wygenerowano w sekund: 0.01 1,847,393 Unikalnych wizyt