09 Lipiec 2020 19:58
Nawigacja
· Strona główna / News
· Drifting
· Maciej Polody
· Szkoła drifting.pl
· Galeria Zdjęć
· Galeria Video
· Forum
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Select Language

Losowa Fotka
Znajdziesz tu:
Zdjęć w galerii:176
Newsów:69
Polska inwazja na tor Silverstone !!!
News PolskaW pierwszy weekend września, na angielskim torze Silverstone, odbędzie się piąta runda JDM AllStars. Impreza, która rozgrywana będzie przy okazji Trax Show. Dla polskich fanów jazdy bokiem do przodu wyjątkowe wydarzenie. Rzadko zdarza się, iż na tak dużą imprezę poza granicami kraju, zjeżdża cała czołówka naszych drifterów. Dodatkowego smaczku nadaje fakt, iż w ostatniej rundzie JDM AllStars, rozgrywanej na parkingach pod słynnym stadionem Wembley, wygrał Polak - Paweł Trela, co podrażniło dumę miejscowej elity.


Na finałowej rundzie JDM AllStars na torze Silverstone zobaczymy bardzo liczną i mocną reprezentacje Polski. Paweł Trela, Krzysztof Terej, Piotr Jankowski, Tomasz Chwastek, Szymon Budzyński, Mateusz Włodarczyk, Maciej Bochenek, Dawid Karkosik i zawodnicy RallyShop.pl PUZ Drift Teamu – Marcin Mospinek i Marcin „Małpa” Skwierczyński.


Tradycyjnie, jak podczas każdej imprezy z cyklu JDM AllStars, pojawią się najlepsi zawodnicy z Anglii oraz zagraniczni goście. Mocna obsada to gwarancja najwyższego poziomu sportowego tej imprezy, widowiskowych poślizgów i rywalizacji przyprawiającej o wypieki na twarzy. Główną gwiazdą tej imprezy ma być jeden z najlepszych na świecie drifterów, obecny mistrz USA - Chris Forsberg


Ciekawostką są nowe barwy zawodników z RallyShop.pl PUZ Drift Teamu. Driftowozy, specjalnie na tę imprezę, zmienią barwy. Znane wszystkim biało-niebiesko-czerwone oklejenie obu samochodów zastąpi bojowe i rzucające się w oczy malowanie w barwach żółto-czarno-czerwonych. Zmiana ta spowodowana jest barwami sponsorów, dzięki którym wyjazd ten jest możliwy. Na torze Silverstone, „Mospin” i „Małpa” pojawią się dzięki wsparciu firmy CRONIC, właściciela sklepu www.RallyShop.pl oraz firmy Schnug, dystrybutora napojów energetycznych Dark Dog.


Na dzień dzisiejszy jedynym Polakiem, który zdobył tor Silverstone jest Maciej Polody, ktory wygrał 2 runde Driftingowych Mistrzostw Europy EDC w 2007 roku. Biorąc pod uwage jak mocna ekipa z Polski jedzie w tym roku na finaly JDM AllStars na tor Silverstone można przypuszczać, że Polska zdominuje tą runde.


Trzymamy kciuki !!!

Wygenerowano w sekund: 0.01 1,848,963 Unikalnych wizyt